Greek-Trackers
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


All Greek-Trackers+ !!!
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Μια Κύρια Επισκέπτεται Τον Γιατρό Της

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
billdoxara

avatar


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2011
Ηλικία : 38

Μια Κύρια Επισκέπτεται Τον Γιατρό Της Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μια Κύρια Επισκέπτεται Τον Γιατρό Της   Μια Κύρια Επισκέπτεται Τον Γιατρό Της Icon_minitimeΔευ Ιουλ 04, 2011 6:19 am

Μια Κύρια Επισκέπτεται Τον Γιατρό Της


Μια κύρια επισκέπτεται τον γιατρό της καθώς ενδιαφέρεται να κάνει λίφτινγκ στο πρόσωπο " Λοιπόν ," λέει ο γιατρός , " μπορώ να σας κανό το λίφτινγκ , αλλά θα πρέπει να με επισκεφτείτε πάλι σε έξι μήνες για παρακολούθηση . "
"Α , όχι ." απαντάει η κύρια . " Θέλω να κάνω την επέμβαση μια και έξω . Δεν θέλω να ξαναέρθω . "
Ο γιατρός το σκέφτεται για λίγο , και της προτείνει : " Υπάρχει μια νέα μέθοδος , σύμφωνα με την οποία τοποθετείτε μια βίδα στο κεφάλι σας . Έτσι , όποτε εμφανίζονται ρυτίδες , απλός γυρίζετε λίγο την βίδα , η οποία τραβάει πάλι την επιδερμίδα και οι ρυτίδες εξαφανίζονται . :
" Αυτό είναι ! " απαντάει η κύρια . " Ας το κάνουμε έτσι . "
Μετά από έξι μήνες η κύρια ξαναπηγαίνει στο γιατρό . " Πως πάει η μέθοδος ; "
ρωτάει ο γιατρός .
" Χαλιά ! " απαντάει η κύρια . " Ήταν η χειρότερη επιλογή που έκανα ποτέ . "
" Ποιο είναι το πρόβλημα ; " ρωτάει ο γιατρός .
" Μα κοίταξε τις σακουλές κάτω από τα μάτια μου ! " Ούρλιαξε η κύρια .
" Κύρια μου " απαντάει ο γιατρός , " αυτά δεν είναι σακουλές , είναι τα στήθη σας . Και αν δεν αφήσετε ήσυχη την βίδα , θα αποκτήσετε και μούσι ! "
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://grou.ps/ifacebook
 
Μια Κύρια Επισκέπτεται Τον Γιατρό Της
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Μια Κυρία Μπαίνει Σε Ένα Κατάστημα Όπλων.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Greek-Trackers :: Γενικά :: Ανέκδοτα-
Μετάβαση σε: